کارتابل وب

در صورتی که سیستم‌های وب و کارتابل تدبیر را در اختیار داشته باشید می‌توانید با راه‌اندازی کارتابل وب به امکانات این سیستم از طریق وب و همینطور برنامهٔ اختصاصی اندرویدی دسترسی پیدا کنید. علت نیاز به سیستم وب تدبیر آن است که فرم‌های عملیاتی کارتابل وب توسط سیستم وب باز می‌شوند.

توجه: کارتابل تحت وب همانند کارتابل تدبیر امکان حذف یا اصلاح متون یا کارها و اقدامات را به کاربر نمی‌دهد (همانند ایمیل عمل می‌کند) و تنها با بایگانی کارها می‌توان آنها را از کارهای جاری خارج کرد. از این جهت کاربر سیستم باید راجع به عواقب احتمالی ارسالهای ناخواسته روی کارتابل توجیه شده باشد.

در حال حاضر کارتابل تحت وب از این فرمها و عملیات خودکار آنها پشتیبانی می‌کند: سند (ثبت، برگشت، تأیید و تصویب)، چک دریافتنی و پرداختنی (عملیات چک شامل وصول و پاس کردن و …)، دریافت و پرداخت خزانه‌داری (تأیید و تصویب)، فاکتورهای خرید (تأیید و تصویب)، فروش و پیش‌فاکتور (تأیید، تصویب و ابطال همچنین بستن پیش‌فاکتور)، برگشت از خرید و برگشت از فروش (تأیید و تصویب)، رسید و حواله (ثبت و برگشت، تأیید و تصویب)، ورود و خروج (تأیید و تصویب)، درخواست تحویل کالا به مشتری (تأیید، تصویب، ابطال و بستن)، سفارش فروش (تأیید و تصویب). امکان ارسال مقادیر شاخصهای هوش تجاری و نمایش آنها وجود ندارد و فرمها و عملیات پشتیبانی شده محدود به موارد در دسترس از طریق برنامهٔ تحت وب است.

مطالب زیر جهت آشنایی با روش نصب و راه‌اندازی این سیستم روی سرور و همینطور مطالعهٔ راهنمای کاربری آن در دسترس است:

پیش‌نیازها

نصب و راه‌اندازی کارتابل

راهنمای کاربری