پوستهٔ وب

پوستهٔ وب تدبیر یک رابط کاربری مبتنی بر وب برای سیستم جامع مالی و اداری تدبیر است. این رابط کاربری اجازه می‌دهد که کاربران این نرم‌افزار بتوانند در کنار نسخهٔ ویندوزی به اطلاعات وارد شده در این نرم‌افزار از طریق وب دسترسی داشته باشند و علاوه بر گزارشگیری اطلاعات وارد شده نسبت به ورود اطلاعات جدید اقدام کنند. این رابط کاربری همهٔ زیرسیستمهای تدبیر را پوشش نمی‌دهد و بعضی از امکانات نرم‌افزار همچون ساخت شرکت و دورهٔ مالی و همینطور عملیات افتتاحیه و اختتامیه، تعیین دسترسیها و … همچنان تنها از طریق نرم‌افزار ویندوزی قابل انجام است. این نرم‌افزار به طور مستقل قابل استفاده نیست و کاربر می‌بایست نسخهٔ تحت ویندوز تدبیر را که در آن سیستم وب فعال شده است در اختیار داشته باشد.

در این سایت جهت دسترسی آسان‌تر مدیران سیستم و راهبران تدبیر مستندات و ابزارهای مورد نیاز مربوط به این نرم‌افزار در دسترس قرار گرفته است.

در صورتی که سازمان شما از تدبیر استفاده می‌کند و علاقمندید امکانات و محدودیتهای پوستهٔ وب تدبیر را بشناسید می‌توانید نام کاربری و کلمهٔ عبور نسخهٔ دموی پوستهٔ وب تدبیر که از طریق نشانی https://www.tadbirdemo.com در دسترس است را دریافت کنید و شخصاً به بررسی ویژگیهای آن بپردازید.

ورود به پوستهٔ وب تدبیر