تنخواه‌گردان

«تنخواه‌گردان تدبیر» نرم‌افزاری است که به طور اختصاصی برای تنخواه‌داران تهیه شده است تا بتوانند بدون درگیری در پیچیدگی‌های حسابداری درخواست شارژ تنخواه خود را ثبت کنند و پس از تأیید ردیفهای مصرف آن را به انضمام تصاویر و مستندات نحوهٔ مصرف (فاکتورها و قبوض مرتبط) وارد کنند. نهایتاً امکان بستن تنخواه (درخواست بررسی و تسویه) و مشاهدهٔ بایگانی تنخواه‌های مصرف شده در آن پیش‌بینی شده است.

این نرم‌افزار هم به صورت اپ اندروید (حداقل نسخهٔ مورد نیاز سیستم عامل اندروید روی دستگاه باید ۵ باشد) و هم به شکل تحت وب (برای کاربران آیفون و ویندوز و سایر دستگاه‌ها) در دسترس است.

پیش‌نیاز استفاده از این نرم‌افزار برای شرکتهای مشتری در اختیار داشتن سیستمهای خزانه‌داری و سیستم تحت وب تدبیر است. مدیریت تنخواه‌های کاربران از طریق این برنامه صورت نمی‌گیرد و برای مدیریت تنخواه‌ها می‌بایست از تدبیر ویندوزی، یا نرم‌افزار تحت وب و یا نرم‌افزار حسابداری همراه تدبیر استفاده کنید.

تذکر مهم: «تنخواه‌گردان تدبیر» بر خلاف تدبیر ویندوزی در حال حاضر از تنخواه ارزی پشتیبانی نمی‌کند و فقط برای تنخواه‌های ریالی قابل استفاده است.

راهنمای راهبری و نصب اولیه مخصوص مدیران سیستم و مدیران سیستم تنخواه تدبیر را اینجا ببینید.

برای آشنایی با نحوهٔ استفاده از برنامه اینجا را ببینید.