پیش‌نیازها

پیش‌نیاز نصب پوستهٔ وب (علاوه بر دسترسی به تدبیر ویندوزی با سیستم وب فعال) امکان نصب آخرین نسخه‌های NET 5.0. روی ویندوز است. توصیه می‌شود از نسخه‌های اخیر ویندوزهای سرور بالاتر از ویندوز ۲۰۱۶ استفاده کنید. در صورتی که سرور تدبیر شما از نسخه‌های پایین‌تری از ویندوز استفاده می‌کند می‌توانید پوستهٔ وب را روی سیستم دیگری نصب کنید و از طریق رشتهٔ ارتباطی با پایگاه داده‌های تدبیر روی سرور اصلی ارتباط برقرار کنید.

تذکر: پوستهٔ وب از نرم‌افزارهای تدبیر با کدپیج لاتین پشتیبانی نمی‌کند و در صورتی که مشتریان این سیستمها تمایل به در اختیار گرفتن این سیستم دارند لازم است پیش از راه‌اندازی سیستم نسبت به تغییر کدپیج نرم‌افزار از طریق شرکت پردازش موازی سامان اقدام فرمایند.

پوستهٔ وب تدبیر روی آخرین نسخه‌های کروم و فایرفاکس به درستی اجرا می‌شود و با مرورگرهای قدیمی سازگار نیست.

جهت اتصال به سیستم روی بستر اینترنت نیاز به سروری با دسترسی دائم به اینترنت و حداقل یک آی‌پی ولید (Valid IP) دارید. جهت فعالسازی https (ارتباط روی بستر SSL) ممکن است نیاز به یک نام دامنهٔ اینترنتی (domain) و خرید گواهینامهٔ SSL داشته باشید (شرکت پردازش موازی سامان خدماتی در این زمینه ارائه نمی‌کند و تهیه و راه‌اندازی این موارد از فروشندهٔ این گونه خدمات بر عهدهٔ خود مشتری است).